Hygienické opatrenia

Ochranné opatrenia pre bezpečnosť a ochranu zdravia cestujúcich za účelom zníženia rizika šírenia koronavírusu

Dňa 9. 3. 2020 prijalo vedenie spoločnosti „Slovenská autobusová doprava Poprad, akciová spoločnosť“ opatrenia, ktoré majú zvýšiť bezpečnosť a ochranu zdravia cestujúcich a znížiť riziko šírenia koronavírusu vo viac ako 160 autobusoch mestskej a prímestskej hromadnej dopravy v Prešovskom samosprávnom kraji.

Autobusy a priestory autobusovej stanice pravidelne dezinfikujeme, prosíme vás však o dodržiavanie aktuálnych nariadení a opatrení ÚVZ-SR z dôvodu bezpečnosti a ochrany zdravia cestujúcich a zamestnancov spoločnosti.

Zrušené používanie ochranných prostriedkov

Vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva SR účinnou od 21. 4. 2022 bolo zrušené používanie ochranných prostriedkov – respirátorov v autobusoch či v priestoroch autobusových staníc, povinnosť nosiť ochranné prostriedky je už len v zdravotníckych a sociálnych zariadeniach (viac info tu).

Aktuálne informácie nájdete vždy na webovej stránke Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.
Aktuálne zaradenie okresu v COVID Automate si overíte na oficiálnej stránke (automat.gov.sk).

Zdroj: uvzsr.sk

SLEDUJTE NÁS AJ NA NOVÝCH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKACH

Vážení cestujúci, dovoľujeme si Vám predstaviť nové facebookové stránky našej spoločnosti, prostredníctvom ktorých by sme radi zlepšili informovanosť a povedomie Vás, našich cestujúcich, o aktuálnom dianí v doprave a v našej spoločnosti. Zostaňte s nami v obraze a sledujte našu oficiálnu stránku Slovenská autobusová doprava Poprad – SAD Poprad týkajúcu sa prímestskej dopravy a MHD v Kežmarku a Levoči. Pre cestujúcich, ktorí využívajú mestskú hromadnú dopravu v Poprade odporúčame sledovať aj oficiálnu stránku MHD 365 Poprad. Tešíme sa na vaše lajky, sledovania, správy, komentáre a zdieľania našich príspevkov.